Trenerzy

Doskonale wyszkolona kadra trenerów, gwarantuje bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz miłą atmosferę na zajęciach. Nasi instruktorzy to pasjonaci pływania, związani z tym sportem od najmłodszych lat:

Bartosz Krawczak

bartek

Założyciel i główny trener UKS Fala Nieporęt. Medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. W 2005 roku posiadał klasę Mistrzowską w tej dyscyplinie sportu. Ratownik WOPR oraz licencjonowany instruktor pływania, wychowanek stołecznego klubu Polonia Warszawa i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Anders. Doświadczenie trenerskie zdobywał w jednym z najlepszych klubów fitness w Europie, Holmes Place oraz u najlepszych trenerów pływania w Polsce. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku zarządzanie. Obecnie miłośnik triathlonu.

Piotr Gałka

piotrek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener pływania i kulturystyki, ratownik WOPR. Wielokrotny Mistrz Polski seniorów, Rekordzista Polski, Medalista Mistrzostw Europy juniorów, członek Kadry Narodowej w pływaniu w latach 2004-2012. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną chce dzielić się teraz z innymi. Piotrek to osoba ambitna i przyjacielska. Uważa, że w życiu wszystko jest do spełnienia, wystarczy w to uwierzyć i systematycznie do tego dążyć.

Marcin Podwysocki

marcin

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener II klasy pływania, instruktor triathlonu, pływania, siatkówki, indoor cyclingu oraz trener personalny. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją karierę rozpoczynał od pływania w Augustowskim Towarzystwie Pływackim. W 2004 rozpoczął przygodę z triathlonem zajmując czołowe miejsca w kategoriach juniorskich i młodzieżowych na dystansach od super sprintu do ½ IronMana. W sezonie 2016 zmierzy się z pełnym dystansem IronMana podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Poznaniu. Pasjonat biomechaniki ruchu, fizjologii człowieka oraz metodyki sportów wytrzymałościowych.